Nafukovací kombo Žralok

Nafukovací kombo Žralok, je další nová atrakce z naší nabídky. Svým designem zaujme nejen děti, ale i dospělé. Vchod do atrakce je přes úchvatné žraločí čelisti, kde děti následně čeká překážková dráha, skákací plocha a schody na velkou skluzavku. Boky a zadní strana jsou vybaveny síťovými bočnice, které brání vypadnutí dítěte z atrakce.

Počet dětí v atrakci: 5 dětí

Atrakce je vhodná na obecní slavnosti, dětské dny, veřejné a firemní akce, soukromé oslavy, svatby a další…

Technické údaje:

šířka: 4,5m   délka: 5,8m + 2m výpusť s kompresorem  výška: 5m 

Hmotnost zabalené atrakce: cca 145kg!

Rozměry zabalené atrakce: cca 120 x 80cm

Nutný přívod elektrické energie 230V – běžná zásuvka.

V případě osobního odběru je vzhledem k váze a rozměrů atrakce, nutná asistence 2 mužů. Převoz atrakce je možný na přívěsném vozíku nebo v dodávce!

Součástí atrakce je jeden ventilátor zn.Gibbons. Ventilátor je zapnutý po celou dobu využívání atrakce. Nutno počítat s vyšší hlasitostí.

Atrakci je nutno kotvit do země na 13 bodech! V případě, že má být atrakce umístěna např. na dlažbě, asfaltu či jiném povrchu, kde není možné použít kotvení do země, dodáme k atrakci zátěže. 

K atrakci dodáváme veškeré příslušenství: prodlužovací kabel o délce 50m, ochrannou plachtu pod atrakci, plachtu proti dešti, kotvící kolíky, koberec, kladivo a rudl pro snadnější manipulaci se zabalenou atrakcí.

K atrakci poskytujeme zapůjčení přívěsného vozíku za 250Kč/den.

Poptávka

Vyplňte prosím všechna pole formuláře. Pro rychlou zpětnou komunikaci. Děkujeme!