...pronájem dostupný pro každého!

Jak obdržím cenovou nabídku?

Abychom Vám mohli sestavit cenovou nabídku, můžete nás kontaktovat následujícími způsoby:

U každé atrakce máte vpravo dole uvedenou kolonku ZASLAT ZPRÁVU. Zde můžete vyplnit Vaše kontaktní údaje i případně bližší informace Vaší akce, jako je např. datum konání akce, doba pronájmu, jaký je to typ akce, pro koho je určená, zda budete chtít pronájem atrakce i s obsluhou a další. Kliknete na “ODESLAT”, a my Vás v co nejkratší době kontaktujeme.

Můžete nás kontaktovat přímo na telefonním čísle nebo přes email. Tyto kontakty jsou uvedeny v levé části panelu hlavní nabídky.

Jak si atrakce objednám?

V případě vážného zájmu o naše atrakce, Vám pošleme na Váš email Objednávku atrakcí, která bude obsahovat Vámi zadané údaje, týkající se Vaší akce, jako je den, čas a místo konání. Objednávka atrakcí je platná až v tu dobu, kdy ji svým razítkem a podpisem potvrdíte, a naskenované zašlete zpět na náš email. Pokud nemáte k dispozici scaner, bude nám stačit Vaše potvrzení Objednávky atrakcí přes mailovou komunikaci.

Pokud máte jakékoliv další otázky, kdykoliv nás kontaktujte!

Upozorňujeme klienty, že v případě nedodržení času navrácení, jim může být účtováno až 100% z výše ceny pronájmu! Výše pokuty se bude odvíjet z celkové doby prodlení a dalších okolností ze strany zákazníka!